Барај
%
×
slow morning - women'secret
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
PARFOIS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 214831_WI
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 26% ПОЛИЕСТЕР 74% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67083265-09
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3711M {21842}893
7.990 МКД
Големина
M
S
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV2YQ16 KB3P2 G6K5
5.490 МКД
Големина
XS
L
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 3277295-96
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ20J221953-YAF
6.713 МКД
Заштеда -30%
9.590 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV2YQ17 K7UW2 G6K5
5.190 МКД
Големина
S
XS
M
L