Барај
%
×
slow morning - women'secret
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
WOMEN'SECRET

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 7666365-01

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ TA5SX2 001
4.590 МКД
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK07-2000
6.190 МКД
Големина
XL
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67080453-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3711M {21842}098
7.990 МКД
Големина
XS
M
XXS
S
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV4RQ12 KC2X2 P9VA
5.490 МКД
Големина
L
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012049A-02A
4.990 МКД
Големина
8
14
12
10
16
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50508558 001
7.990 МКД
Големина
S
L
M
XS
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ24 K9R31 JTMU
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ21 K9R31 JTMU
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ04 KBYE2 JBLK
5.490 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3616D {22738P}098
4.595 МКД
Заштеда -50%
9.190 МКД
Големина
L
M
S
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ20J221946-BEH
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
L
XS
M
S