Барај
%
×
through the colour lens - mango
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
HUGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: HB50500470 001
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Детали RELAXED FIT
Состав 68% ПАМУК 27% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 77094014-99
Цена 1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ TA5NMX 001
Цена 5.290 МКД
Големина
XS
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3586 {23734P}098
Цена 5.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50521071 001
Цена 9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4YQ17 KC8I0 JBLK
Цена 6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK30-2008
Цена 2.445 МКД
Заштеда -50%
4.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Цена 2.445 МКД
Заштеда -50%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ TA5SX2 001
Цена 2.295 МКД
Заштеда -50%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK07-2000
Цена 3.095 МКД
Заштеда -50%
6.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Цена 4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50511460 001
Цена 4.374 МКД
Заштеда -40%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L