Барај
%
×
slow morning - women'secret
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
CALVIN KLEIN JEANS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: CKJ20J221946-BEH
7.390 МКД
5.173 МКД
5.173 МКД
Заштеда: 2.217 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • L
  L
 • XS
  XS
 • M
  M
 • S
  S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ CKJ20J221916-BEH
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
S
M
XS

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ TA5SX2 001
4.590 МКД
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK07-2000
6.190 МКД
Големина
XL
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67080453-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3711M {21842}098
7.990 МКД
Големина
XS
M
XXS
S
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV4RQ12 KC2X2 P9VA
5.490 МКД
Големина
L
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012049A-02A
4.990 МКД
Големина
8
14
12
10
16
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50508558 001
7.990 МКД
Големина
S
L
M
XS
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ24 K9R31 JTMU
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ21 K9R31 JTMU
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ04 KBYE2 JBLK
5.490 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3616D {22738P}098
4.595 МКД
Заштеда -50%
9.190 МКД
Големина
L
M
S
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ20J222346-BEH
4.613 МКД
Заштеда -30%
6.590 МКД
Големина
L
M
S
XS
7.390 МКД
5.173 МКД
5.173 МКД
Заштеда: 2.217 МКД
Извести ме за попуст
2
1