Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: SDM2013107A-HSZ
Провери достапност
 • XL
  XL
 • XXXL
  XXXL
 • XXL
  XXL
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 75% ПАМУК 25% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RM6773 {23650P}M08
5.490 МКД
Големина
M
L
XXL
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RM6771 {21842}M04
9.190 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0096513-47
1.196 МКД
Заштеда -60%
1.495 МКД
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL