Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TOMMY HILFIGER

ДУКСЕР

Шифра на артикл: DW0DW14350-BDS
8.290 МКД
4.974 МКД
4.974 МКД
Заштеда: 3.316 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 68%Памук 32%полиестер


Trenutno nema komentara
8.290 МКД
4.974 МКД
4.974 МКД
Заштеда: 3.316 МКД
Извести ме за попуст
2
1