Барај
%
×
Forever denim with replay
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 67080453-99
Šifra proizvođača: 67080453
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 78% ПОЛИЕСТЕР 02% ЕЛАСТИН 20% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK30-2008
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ TA5SX2 001
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK07-2000
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ15 K9Z21 JBLK
4.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50511460 001
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3711M {21842}098
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV4RQ12 KC2X2 P9VA
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012049A-02A
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
8
10
12
14
16
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SS176298-0008
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50505116 001
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50508558 001
6.312 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1