Барај
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
GUESS

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: GV4GQ03 KC5R0 JBLK
Isbn: V4GQ03KC5R0-JBLK
0 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 54% ПАМУК 46% ПОЛИЕСТЕР

0 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1