Барај
%
×
Geox - step out in style
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
GUESS

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: GV4GD05 KC5R0 JBLK
Isbn: V4GD05KC5R0-JBLK
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 54% ПАМУК 46% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ HB50515109 001
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ TA5NZ6 001
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GW4GD56 WFJ02 JBLK
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67084474-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GW4GZ25 Z3F40 JBLK
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67061506-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67000273-99
1.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67070470-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1