Барај
ДУКСЕР
GUESS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: GSS014244
Isbn: W2BQ15KB7K2-JBLK
6.890 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 41% Вискоза 54% Полиестер 5% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010225
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW14361-0K7
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50478218-001
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J219945-ACF
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW14350-BDS
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 37057761-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 6W3TJ0500000-G24
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011310A-02A
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS014285
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22WWSK17-2000
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010085
9.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J218986-BEH
7.890 МКД
Големина
XS
S
M