Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DESIGUAL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 22WWSK17-2000
5.890 МКД
5.890 МКД
4.123 МКД
Заштеда: 1.767 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 51%%Модал 43%полиестер 6%еластинE


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010225
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW14361-0K7
6.293 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50478218-001
6.293 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J219945-ACF
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW14350-BDS
5.803 МКД
Заштеда -30%
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 37057761-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 6W3TJ0500000-G24
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011310A-02A
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS014285
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS014244
4.823 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010085
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J218986-BEH
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M