Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TRUSSARDI JEANS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: TRJ000177
Isbn: 56F002171T006039-K299
9.890 МКД
9.890 МКД
6.923 МКД
Заштеда: 2.967 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J219945-XL6
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J219949-XL6
6.573 МКД
Заштеда -30%
9.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW14347-PJ4
6.293 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 201987_PU
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010281
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011724A-54G
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011560A-07Q
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 201251_OR
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 37087741-43
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 37087741-08
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A3568-0002
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A0801-0038
4.123 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M