Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GSS013989
Isbn: M2BQ08K7ON4-JBLK
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 5% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи