Барај
%
×
20 years of OKAIDI
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
DIESEL

БЛУЗА

Шифра на артикл: A065450GRAC-141
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав 60%ПАМУК 40%ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010461-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010469-01
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010463-01
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67000462-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57049106-01
3.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57098266-01
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57037757-02
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57087731-05
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57027730-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL011832
9.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57007912-05
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL