Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DESIGUAL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 22WWSK47-1001
6.590 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS014244
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22WWSK35-2000
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22WWSK17-2000
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22WWSK45-2006
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50480583-001
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J219753-BEH
9.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A067790TDAJ-900
15.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011787A-02A
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011398B-02A
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 167857-0008
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS013781
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL009936
7.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M