Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
CALVIN KLEIN

ДУКСЕР

Шифра на артикл: J20J218103-BEH
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS014244
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22WWSK35-2000
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22WWSK17-2000
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22WWSK45-2006
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50480583-001
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J219753-BEH
9.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A067790TDAJ-900
15.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011787A-02A
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011398B-02A
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 167857-0008
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS013781
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL009936
7.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M