Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
BOSS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 50462013-001
18.990 МКД
18.990 МКД
18.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss - промоција SS22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 79%Памук17%Полиестер4%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010065
8.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010011
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50477003-001
8.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50477519-002
9.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50477609-001
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50477337-001
8.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50477343-001
9.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50477613-001
10.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS013989
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50477062-001
11.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50475881-001
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL