Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 17077743-94
Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 60% Полиестер 40% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27941103-94
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27961147-94
890 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27993263-94
990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27932001-94
890 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27092506-94
890 МКД
Големина
06
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27092506-95
890 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27031106-94
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12