Барај
%
×
KIDS COLLECTION
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
PARFOIS

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 220445_BG
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИАМИД / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР GHWQG87 48750 BLA
6.290 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 77060370-CU
890 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847900-74
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847899-25
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847902-66
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847901-11
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 77030252-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 221320_LM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847886-77
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847885-90
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847892-23
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847911-38
1.790 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1