Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
PARFOIS

ДОДАТОК

Шифра на артикл: 213910_GD
590 МКД
295 МКД
266 МКД
Заштеда: 324 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 20% ЖЕЛЕЗО 80% АКРИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 217248_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 218138_CA
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 216766_BG
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 215479_LK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 212937_BK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331540-99
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331524-34
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331494-99
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331532-99
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 178974_BM
490 МКД
590 МКД
295 МКД
266 МКД
Заштеда: 324 МКД
Извести ме за попуст
2
1