Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
PARFOIS

ДОДАТОК

Шифра на артикл: 204790_PK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВНАТРЕШНОСТ: 100% ПОЛИЕСТЕР / 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 217248_BK
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 218138_CA
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 216766_BG
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 215479_LK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 212937_BK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 213910_GD
236 МКД
Заштеда -60%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331540-99
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331524-34
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331494-99
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331532-99
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 178974_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД