Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 195050_BL
290 МКД
290 МКД
232 МКД
Заштеда: 58 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% АКРИЛ 50% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
290 МКД
290 МКД
232 МКД
Заштеда: 58 МКД
Извести ме за попуст
2
1