Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 214288_PK
690 МКД
345 МКД
311 МКД
Заштеда: 379 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 20% ЖЕЛЕЗО 80% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
276 МКД
Заштеда -60%
345 МКД
690 МКД
Sačuvano u omiljne
311 МКД
Заштеда -55%
345 МКД
690 МКД
690 МКД
345 МКД
311 МКД
Заштеда: 379 МКД
Извести ме за попуст
2
1