Барај
%
×
through the colour lens - mango
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 213566_KK
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 20% ЖЕЛЕЗО 80% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 195 МКД
Заштеда -50%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 395 МКД
Заштеда -50%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 195 МКД
Заштеда -50%
390 МКД