Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
WOMEN'SECRET

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 7896436-73
690 МКД
345 МКД
276 МКД
Заштеда: 414 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 90% ПОЛИЕСТЕР 10% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
311 МКД
Заштеда -55%
345 МКД
690 МКД
Sačuvano u omiljne
311 МКД
Заштеда -55%
345 МКД
690 МКД
690 МКД
345 МКД
276 МКД
Заштеда: 414 МКД
Извести ме за попуст
2
1