Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 213558_PK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 30% ЖЕЛЕЗО 70% СМОЛА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
311 МКД
Заштеда -55%
345 МКД
690 МКД
Sačuvano u omiljne
276 МКД
Заштеда -60%
345 МКД
690 МКД
Sačuvano u omiljne
311 МКД
Заштеда -55%
345 МКД
690 МКД