Барај
%
×
slow morning - women'secret
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 209491_BG
290 МКД
145 МКД
131 МКД
Заштеда: 159 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ЛЕН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
311 МКД
Заштеда -55%
345 МКД
690 МКД