Барај
%
×
through the colour lens - mango
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 209487_SA

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 80% ЛЕН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 245 МКД
Заштеда -50%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 295 МКД
Заштеда -50%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 245 МКД
Заштеда -50%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 245 МКД
Заштеда -50%
490 МКД