Барај
%
×
through the colour lens - mango
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 209430_GD

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% ГЛАЗУРА 50% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 690 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 690 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД