Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 195829_EC
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% АКРИЛ 50% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 890 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 1.590 МКД