Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 193051_BK
290 МКД
203 МКД
203 МКД
Заштеда: 87 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Состав: 25%Стакло, 25%Полиестер, 50%Железо

Trenutno nema komentara
290 МКД
203 МКД
203 МКД
Заштеда: 87 МКД
Извести ме за попуст
2
1