Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧОРАПИ 3П
TIMBERLAND

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: TA2PTT 100
0 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 68% ПАМУК 26% ПОЛИЕСТЕР 5% ДРУГИ МАТЕРИЈАЛИ 1% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П LV701224672 005
690 МКД
Големина
35
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П HB50514916 100
1.290 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000694-01
690 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П DS00SAYJ 0QATV E4124
1.990 МКД
Големина
S
M
L