Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
HUGO

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: 50480374-001
1.790 МКД
890 МКД
801 МКД
Заштеда: 989 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 3942
    3942
  • 3538
    3538
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 84% Памук 15% Полиамид 1% Еластин
Trenutno nema komentara
1.790 МКД
890 МКД
801 МКД
Заштеда: 989 МКД
Извести ме за попуст
2
1