Барај
%
×
through the colour lens - mango
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
MANGO

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: 67040260-52
Šifra proizvođača: 67040260

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 46% ПОЛИЕСТЕР 02% ЕЛАСТИН 41% ПАМУК 11% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖЕН СО БАКАР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226901 003
Цена 712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
35
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50510827 664
Цена 872 МКД
Заштеда -20%
1.090 МКД
Големина
39-42
35-38
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50480337 664
Цена 712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
39-42
35-38