Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧОРАПИ
GUESS

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: GV2YZ04 ZZ00I A10L
Isbn: V2YZ04ZZ00I-A10L
0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 73% ПАМУК 24% ПОЛИАМИД 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67030350-52
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67040260-52
690 МКД
0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1