Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
WOMEN'SECRET

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 3616928-10

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • ONE SIZE
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 99% ПОЛИЕСТЕР 1% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди