Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8546690-10
290 МКД
174 МКД
139 МКД
Заштеда: 151 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 78% ПАМУК 18% ПОЛИЕСТЕР 2% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

290 МКД
174 МКД
139 МКД
Заштеда: 151 МКД
Извести ме за попуст
2
1