Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 47010123-88
Šifra proizvođača: 47010123
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 46% Полиестер 41% Памук 11% Полиестер обложен со бакар 02% Еластин

Trenutno nema komentara
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1