Барај
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8544482-37
290 МКД
290 МКД
203 МКД
Заштеда: 87 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 56% ПАМУК 21% ПОЛИЕСТЕР 21% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50491294-960
790 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50484140-001
990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 50484149-100
1.990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 50484149-001
1.990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484826-98
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614746-14
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614745-99
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484831-98
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484832-98
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 203387_BK
413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 203387_GY
413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614742-45
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД