Барај
%
×
20 years of OKAIDI
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0654489-11

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Online Only FW
Состав 74% ПАМУК 24% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 902011001-198
690 МКД
Големина
39/42
43/46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 4П 701224694-001
1.790 МКД
Големина
43/46
39/42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 701224673-004
690 МКД
Големина
39/42
43/46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 701224673-002
690 МКД
Големина
43/46
39/42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П DJ001543
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50483988-401
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 701219508-005
690 МКД
Големина
3942
3538
4346
43/46
39/42