Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0654503-11

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Online Only FW
Состав 63% ПАМУК 35% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50483988-401
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 57001182-56
390 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50491196-401
1.490 МКД
Големина
39-42
43-46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000301
690 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45