Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 37091502-05
Šifra proizvođača: 37091502
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% Памук 13% Полиамид 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614740-99
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614742-45
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614735-70
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614743-70
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614731-12
690 МКД