Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GUESS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: GFL8DRA FAL10 BEIBR
Isbn: FL8DRAFAL10-BEIBR
9.890 МКД
5.934 МКД
5.934 МКД
Заштеда: 3.956 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 75% ПАМУК 25% ПОЛИЕСТЕР