Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 57065140-32
Šifra proizvođača: 57065140
2.990 МКД
2.990 МКД
1.495 МКД
Заштеда: 1.495 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 96% ПОЛИУРЕТАН 04% ПОЛИЕСТЕР ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ПОСТАВА: 86% ПОЛИЕСТЕР 14% ПОЛИУРЕТАН