Барај
%
×
through the colour lens - mango
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 57034428-99
Šifra proizvođača: 57034428

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 60% ПОЛИУРЕТАН 35% ПОЛИЕСТЕР 05% ЕЛАСТИН ПОСТАВА: 60% ПОЛИУРЕТАН 35% ПОЛИЕСТЕР 05% ЕЛАСТИН ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИЧНА ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 217662_DG
Цена 1.895 МКД
Заштеда -50%
3.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 216769_BK
Цена 1.345 МКД
Заштеда -50%
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 218262_BK
Цена 2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 215341_BK
Цена 2.245 МКД
Заштеда -50%
4.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214492_BK
Цена 1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214476_BK
Цена 1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214184_BK
Цена 2.645 МКД
Заштеда -50%
5.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67080432-99
Цена 4.990 МКД
Заштеда -38%
7.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67050444-99
Цена 11.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67040254-99
Цена 3.990 МКД
Заштеда -39%
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214178_BK
Цена 1.745 МКД
Заштеда -50%
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 210632_BK
Цена 3.143 МКД
Заштеда -30%
4.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41