Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 57084389-30
Šifra proizvođača: 57084389

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 96% ГОВЕДСКА КОЖА 04% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 94% ПОЛИЕСТЕР 06% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН