Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
PARFOIS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 200603_BK
3.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав Постава: 40%Полиуретан, 60%Полиестер / Влошка: 100%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума, Постава: 40%Полиуретан, 60%Полиестер /Влошка: 100%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara
3.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1