Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
PARFOIS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 200621_BK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ПОСТАВА: 45%ПОЛИУРЕТАН, 55%ПОЛИЕСТЕР / ВЛОШКА: 100%ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 40%ПОЛИЕСТЕР, 60%ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100%ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 216769_BK
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 218262_BK
5.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 215341_BK
4.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214492_BK
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214476_BK
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214184_BK
5.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67080432-99
7.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67050444-99
11.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67040254-99
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214178_BK
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ MS6T3QJ8760000-G24
13.314 МКД
Заштеда -40%
22.190 МКД
Големина
38
39
37
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ MS6T3QJ8750000-G24
6.396 МКД
Заштеда -60%
15.990 МКД
Големина
36
40
37
38
39