Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
LIU.JO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: LJ000068
Isbn: SF2105TX273-S18A0
17.190 МКД
12.033 МКД
10.830 МКД
Заштеда: 6.360 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara
17.190 МКД
12.033 МКД
10.830 МКД
Заштеда: 6.360 МКД
Извести ме за попуст
2
1