Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: U16D1C00023-4002
8.790 МКД
8.790 МКД
6.153 МКД
Заштеда: 2.637 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 79%КОЖА 21% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U26DCA00022-4002
5.803 МКД
Заштеда -30%
8.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U162VB000FV-4002
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U16DRC00022-4002
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U04APA00045-4064
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46